بازدید از کارخانه - 9 آبان 1401

دوشنبه 9 آبان ماه 1401

آقایان مهندس بهرامی معاون محترم حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران مهندس درستی مدیر عامل محترم مترو تهران،دکتر طیبی مشاور عالی جهاد دانشگاهی مهندس احمد زاده مدیرعامل محترم اتحادیه شرکتهای قطار شهری کشور و مدیران عامل شرکت های مترو مشهد،شیراز،اصفهان،کرمانشاه واسلامشهر  با همراهی مدیران و کارشناسان جهاد دانشگاهی علم و صنعت، کارگروه طراحی و ساخت قطار مترو ملی ضمن بازدید از قطار مترو ملی از کارخانه واگن سازی تهران نیز نمودند همچنین جلسه ای با هدف بررسی ظرفیت همکاری های مشترک از مجموعه ساخت ومونتاژ قطارهای متروئی برگزار ودر خصوص موضوعات فنی مربوط به طراحی و ساخت قطار ملی به تبادل نظر پرداختند.  مهندس مقدمی مدیر عامل شرکت نیز  ضمن تشکر از حضور مهمانان، توانمندی های شرکت واگن سازی را معرفی وآمادگی کامل شرکت را برای همکاری در زمینه ساخت واگن برای مترو تمامی شهرهای کشور و ارائه خدمات و نگهداری و تعمیر اعلام نمودند.

مدیران عامل شرکت های متروی حاضر در این بازدید، ضمن ابراز خوشحالی از این موفقیت ها و ساخت قطار ملی،  حمایت از تولید داخل و مخصوصا سفارش گذاری ساخت قطار مترو به شرکتهای سازنده واگن قطارمترویی کشور  را لازم و اولویت خود دانستند.

روابط عمومی واگن سازی تهران

 

انتصاب سرپرست واحد کنترل کیفیت - 4 آبان 1401

 چهارشنبه ۴ آبان ماه 1401

با حضور مدیرعامل و برخی از معاونین و مدیران محترم شرکت، آقای مهندس مقدمی،طی حکمی آقای مهندس مجید روستا رابه سمت سرپرست واحدکنترل شرکت، منصوب نمودند.

مهندس مقدمی ضمن آرزوی موفقیت برای آقای مهندس روستا، ازخدمات آقای مهندس حوایجی نیز دردوران تصدی و مدیریت واحد کنترل کیفیت، تشکر و قدردانی نمودند.

 

روابط عمومی واگن سازی تهران

انتصاب سرپرست معاونت اداری و منابع انسانی - 1 آبان 1401

 یکشنبه 1 آبان ماه 1401

 با حضور مدیرعامل، معاونین و برخی مدیران محترم شرکت، آقای مهندس مقدمی، طی حکمی، آقای دکتر بهرامی را به سمت معاونت مالی و منابع انسانی شرکت، منصوب نمودند.

مهندس مقدمی ضمن آرزوی موفقیت برای آقای دکتر بهرامی، از خدمات آقای طارمیان نیز در دوران تصدی مشاور مالی و منابع انسانی، تشکر و قدردانی نمودند.

روابط عمومی واگن سازی تهران